PRŮVODCE DOTACÍ na tepelné čerpadlo

Rezervujte si předem svých 1000 Kč

Uvažujete o pořízení úsporného tepelného čerpadla s využitím kotlíkové dotace? S tepelným čerpadlem alpha innotec získáte k dotaci dodatečný bonus 1000 Kč.

Jak příspěvek získat?

Stačí, když nám zde včas zanecháte Váš kontakt.

Formuláře je možné odesílat do 1. 4. 2016.

V případě objednání tepelného čerpadla alpha innotec následně získáte bonus 1000 Kč.

Co když se nakonec rozhodnete jinak?

Vyplnění formuláře Vás k ničemu nezavazuje, pokud se tedy nakonec nerozhodnete pro instalaci tepelného čerpadla alpha innotec, Váš poukaz jednoduše propadne.


Formulář pro získání bonusu 1000 Kč

Po odeslání formuláře získáte při objednání tepelného čerpadla alpha innotec nárok na příspěvek 1000 Kč.

*Podrobné podmínky akce:
Každá osoba, která pravdivě vyplní a odešle dotazník v období platnosti akce a v požadovaném rozsahu, obdrží po objednání tepelného čerpadla alpha innotec v rámci kotlíkových dotací a po jeho uvedení do provozu servisním technikem alpha innotec bonus 1000 Kč. Bonusová částka může být realizována jako sleva na uvedení tepelného čerpadla do provozu. Každý účastník se zavazuje vyplňovat dotazník pravdivě a pouze jedenkrát. Odesláním dotazníku vyjadřujete souhlas s podmínkami soutěže. Akce se vztahuje na formuláře odeslané od 1. 1. 2016 do 1. 4. 2016. Pro obdržení bonusu 1000 Kč je nutné objednat a řádně zaplatit tepelné čerpadlo včetně jeho uvedení do provozu nejpozději do 1. 4. 2017.

Tel.: 602 11 06 11,
E-mail: dotace@alpha-innotec.cz

Tepelná čerpadla AIT, s.r.o.
www.topeni-chlazeni.cz